„ Joga nad morzem 6-12 wrzesień, ośrodek „Margo”Karwienskie Blota II.

Zajęcia poprowadzą dyplomowane nauczycielki jogi metoda IYENGARA: Marzena Strzelczyk( junior I) i Marlena Olejnik ( Introductory II) Tematem przewodnim warsztatu będzie: „Asana jako narzędzie do kultywowania uważności, wrażliwości i świadomości ciała, oddechu , umyslu, co czyni praktykę jogi bardziej wydajna i skuteczna w przywracaniu harmonii w organizmie.„

Dodatkowym atutem jest nieliczna grupa, kameralny ośrodek, wyłącznie do naszej dyspozycji,pyszne wegetariańskie posiłki i ciepła atmosfera, która tworzymy wspólnie już po raz czwarty w tym miejscu. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 502850054 lub 505417300. Zapraszamy serdecznie Marzena i Marlena”.

W 2018 roku Shakti Szkoła Jogi organizuje w Karwieńskich Błotach, w pensjonacie MARGO, dwa wypoczynkowe turnusy na przełomie sierpnia i września. W programie nadmorskich wakacji znajdzie się przede wszystkim warsztat jogi.

 

Pierwszy turnus, zaplanowany na 25 sierpnia – 1 września, będzie przeznaczony dla osób uczęszczających w naszej szkole na tzw. poziom I/II (opisy poziomów znajdują się na www.shaktiszkolajogi.pl w zakładce oferta/rodzaje zajęć). Kolejny turnus (1-8 września) pomyślany jest dla osób dłużej ćwiczących, pragnących pogłębić swoją praktykę, zazwyczaj biorących udział w zajęciach z poziomu II. Osoby bardziej zaawansowane mogą także uczestniczyć w obydwóch turnusach.

 

Zajęcia z jogi poprowadzi Tomek Pyrzewicz, który tak pisze o sobie:

 

Praktykę jogi rozpocząłem w 2008 roku. Od roku 2012 uczę. W lipcu 2015 roku zdałem egzamin na kolejny stopień nauczycielski w metodzie B.K.S. Iyengara – Junior Intermediate I. Dużo nauczyłem się w szkole Joga na Foksal od Joanny Jedynak i Adama Ramotowskiego. Tam zaczynałem praktykować i stawiałem pierwsze kroki jako nauczyciel. Joanna i Adam przybliżyli mi jogę i otworzyli możliwość rozwoju, za co jestem im bardzo wdzięczny. Obecnie praktykuję u Roberta Spicy – nauczyciela stopnia Senior Intermediate I. Jego autentyczność, szczerość i żarliwa praktyka są drogowskazami na ścieżce jogi. Regularnie uczestniczę w warsztatach w La Chaise Dieu we Francji, gdzie praktykuję pod okiem Faeq’a i Corine Biria – nauczycieli mojego nauczyciela.

 

Cena za pobyt wynosi:

– 1650 PLN przy wpłacie do 31 marca 2018.

– 1800 PLN przy wpłacie po 31marca 2018.

 

Cena pobytu, oprócz noclegów i ok. 3,5-4,5 h (w zależności od turnusu) zajęć z jogi dziennie obejmuje także posiłki wegetariańskie wyżywienie (obiad i kolację), możliwość korzystania z sali do ćwiczeń oraz ze wszystkich atrakcji ośrodka: basenu, sauny i salonu masażu.

 

Rezerwacji miejsc dokonujemy na podstawie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł, na konto 88 11602202 0000 0002 5287 0654 (Shakti Yoga Agnieszka Dołengiewicz). Ilość miejsc ograniczona; o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje: wyjazdy@shaktiszkolajogi.pl